Koba - set

Alliroth
Příspěvky: 1
Registrován: 08 čer 2018, 16:50

Koba - set

Příspěvekod Alliroth » 24 čer 2019, 01:53

Ahoj,

Chtěl bych zažádat o set na tu mou hovězinu.

Postava: Koba

Předchozí uniq: Nic

Set: https://ptr.wowhead.com/dressing-room#R ... IBL8zfc87M

Název: [Zbroj, Nohavice, Nárameníky, Nátepníky, Opasek, Rukavice, Boty, Sekera] Washte

Příběh: Byl to opět jeden z těch typických teplejších podvečerů. Slabý vítr si hrál s větvemi nedalekého lesa a listy našeptávali do větru, sem tam onen šeptání přehlušil výkřik z města když nějaký dělník dostával kartáč. Avšak tomu Koba nevěnoval sebemenší pozornost. Naslouchal větru a šepotu listí, stál přitom na svahu vedle svého stanu a nechával mořský vítr rozbijet se o jeho mohutné tělo. Při myšlence na Háj a jeho budoucnost ho Klaia chytla zezadu kolem pracky. Koba se na ni ohlédl se širokým úsměvem na tváři a otázkou na jazyce. “Děje se něco?” otázal se ji a ona mu odpověděla úsměvem širším než byl ten jeho. Náhle pochopil původ jejího úsměvu když položila jeho ruku na své břicho. “Za chvíli budeme tři.” odpověděla mu s úsměvem. Koba pouze zafuní a vypustí do větru opar z jeho nozder. Teď už věděl že jeho cestování po světě nalezlo svůj konec.
Později toho dne seděli oba dva u ohně a povídali si, když v tom je vyrušila silueta klečící opodál. Koba společně s Klaiou se vydali k onen postavě, s odhodláním bránit Klaiu jakkoliv a předčímkoliv. Jakmile dorazili k postavě , byli překvapeni. Byl to trol jménem Zata, trolí lovec co neumi mluvit a domlouvá se posunky. Po krátké ruční dohodě, Koba nabídl Zatovi aby se k nim přidal s tím že se bude dělit o koříst s obyvateli háje, s těmi co tam jsou a s těmi co teprve možná přijdou. Oba na sebe kývli a potřásli si rukou. Koba, nejistý si novým přírůstkem, se odebral zpět k ohni zatímco se Klaia se Zatem seznamovali.
Po první várce se Klaia obrátila na Kobu s otázkou zda jim pomůže, Koba ovšem neváhal a šel jim pomoct. “Rovnou by jsme mohli najít nějakou kládu na totem” řekla Klaia. Koba kývnul a vedel ze pro onen kmen nemusí jít daleko. Později toho večera, když už oba seděli u ohně, se Koba opět ztratil ve svých myšlenkách. Když se na něj podívala Klaia s otázkou v jejich očích, Koba kouknul na dvě větší polena u ohně. “Už dlouho přemýšlím nad novou zbroji, zkrátka my nevyhovuje ocel. Mezi pláty se mě chytá srst a dosti nepěkně to bolí” postěžoval si. “Chci něco tradičního našemu lidu, chtěl bych i čelenku, ale tu nosí jen ti významní.”. “Ale ty jsi významný, vybudoval si naší osadu, založil si rodinu.”. Koba se na ni usměje a poví “Tak mi nějakou čelenku výrob.”, hned poté vstane a sehne se pro dvě polena a několik dalších kusů dřeva, s nákladem si to zamíří do stanu kde započne výroba zbroje. Každý pro jednu duši která je mu nejbližší, řekl si. A společně s Klaiou se pustili do výroby.

(Mám i screeny, ale v tenhle moment jsou to screeny kde se vyráběli čistě dřevěné komponenty jako jsou totemy a různé části zbroje, zbytek setu dodělám/doděláme co možná nejdřív)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host