Torren-Zbroj

samuel
Kontaktovat uživatele:

Torren-Zbroj

Příspěvekod samuel » 12 úno 2019, 19:19

Pekný večer prajem.

Dopredu by som sa chcel ospravedlniť ak je moja žiadosť príliš OP alebo niečím iným nevhodná. V prípade potreby ju kľudne upravím. Len pre upresnenie nie je mojím úmyslom silou mocou zase vlastniť edgy charakter a EQ.

Postava: Torren Varatchi

Predchádzajúce žiadosti: Damiánov opasok(schválené)

O čo žiadam: Celá zbroj, meč a dýka-Spracované Rossom pre uloženie na chrbát.
https://www.wowhead.com/dressing-room#R ... zzp8Coq808

Premenované na: Zbroj Zeleného Hvozdu, Meč- Temná Noc, Dýka- Tichá smrť

OOC: Na kvalite mi veľmi nezáleží, ale rád by som poprosil cenu kvalít ktoré sú na výber a v prípade schválenia by som si vybral.

RP: Torren sa v jeden obyčajný večer v Kopcoch dostavil ku kováčovi. V rukách niesol v celku veľký kus kovu. Keď vošiel ku kováčovi, položil kov v látke na stôl a hlasito zakašlal, hneď na to sa začal hrabať v brašne a vytiahol kúsok bielej látky do ktorej si utrel krvavé sliny, to tie zranenia od trollov.

Zdravím,pekný večer prajem "pozdravil Torren a spustil" Rád by som si u vás objednal celú zbroj. Chcel by som niečo nie veľmi ťažké ale zároveň niečo, čo ma aspoň ako tak ochráni pred čepeľami nepriateľov. Moja zbroj utrpela dosť vážne poškodenia takže potrebujem novú. "kývol hlavou, opäť zakašlal a zopakoval proces s preloženým kúskom látky ktorý potom odložil späť do brašny" A chcel by som Vás ešte požiadať o vyrobenie meča a dýky. Kov som priniesol, zvyšný materiál si zaplatím. "Kováč kývol hlavou a nariadil mu aby si dal dole kožušinu z pliec a začal ho presne merať. Keď skončil, Torren si navliekol späť kožušinu na plecia a pozrel sa na kováča". Do zajtra večera Vám spravím nákres, keď sa Vám niečo nebude páčiť, zmením ho do večera ďalšieho dňa."povedal kováč" Zatiaľ dovidenia."dodal kováč, skrčil sa nad pergamen s mierami a pripravil si ceruzku a potrebné pomôcky." Pekný zvyšok večera."dodal Torren na rozlúčku a vkročil do chladného večera. Zhlboka sa nadýchol chladného vzduchu, usmial sa, a vkročil do tmy."

Za prečítanie žiadosti ďakujem, dúfam že to nebolo príliš od veci a že som ju spracoval správne. Zároveň ďakujem dopredu celému GMT za uvažovaní o žiadosti. Pekný zvyšok večera, eSk0!
Don't quit when you finished!