Aurilea - Zbroj

Anonymm

Aurilea - Zbroj

Příspěvekod Anonymm » 13 pro 2018, 23:09

Zdravím, tímto bych chtěl požádat o uniq set

Postava: Aurilea

Předchozí uniq: Nic, jen 1 zamítlý

Set: https://www.wowhead.com/dressing-room#R ... R808qBQ87V

Názvy: [Zbroj, Nohavice, Nárameníky, Nátepníky, Opasek, Rukavice, Boty] z Bestie

Příběh:
Ten den, co ji to napadlo, nebyl vlastně ničím zvláštní, či speciální. Zkrátka když takhle jednou uvažovala a dumala nad svými plány do budoucna, tak ji došlo, že ta zbroj, kterou má, je vlastně dost stará, obyčejná, prošla mnoha opravami, má dost záplat a prostě už to neni ono.

,,Chce to něco novýho. Něco, co mě víc ochrání, ale budu si stále připadat alespoň stejně pohyblivá."
,,Jo a musí se mě to hodně líbit, to je taky přece důležitý."

Řekla si.

No a tím to celé vzniklo. Jak si tohle umanula, už nebylo cesty zpátky. Neuplynulo ani pár chvil a už se začala poptávat, a shánět po jakémkoliv koželuhovi, který by ji tuto vysněnou představu vyplnil. Materiál nebyl o nic jednodušší k sehnání, ale i to nějak nakonec zmákla.
Snad veškeré úspory, co měla, náhle klesli téměř na bod mrazu.

,,Ale přeci mi to stálo za to." Těšila se z nové zbroje. ,,Teď už jenom čekat, to se zvládne."
„Neuděláš nic.″

— Neznámý autor

Anonymm

Re: Aurilea - Zbroj

Příspěvekod Anonymm » 31 pro 2018, 12:49

Chtěl bych se připomenout. :X
„Neuděláš nic.″

— Neznámý autor

ronaldErorb
Kontaktovat uživatele:

Aurilea Zbroj

Příspěvekod ronaldErorb » 16 dub 2019, 05:13

Po domluve s Lyl predschalen Recolor od ni na novy set, ktery vyhovuje vytazenym itemum ne z patche 7.3.
Set ID zmeneno, plus Dressing Room z Wowheadu zmenen. Zmenena byla zbroj cloak. Kladivo stit zustalo stejne.
Zadost o uniq by teda snad mela byt spravne momentalne.