Temná Zákoutí Kopců

Uživatelský avatar
Nerak
Příspěvky: 3
Registrován: 27 lis 2018, 23:52

Temná Zákoutí Kopců

Příspěvekod Nerak » 17 pro 2018, 23:42

Zdravím hráče a hráčky,

rád bych tímto topicem představil a vysvětlil svojí "Darkest Dungeon" linku, kterou někteří můžete znát z Dolnohradska a následně Arboru. Jedná se o horrorové, atmosférické, bojové eventy s vysokou šancí na RPk, ale také vysokými odměnami, výzvou, rozpracovaným příběhem a prostředím.
Krátce tedy bodově, co můžete čekat:

- Horrovově zamýšlená atmosféra doplňovaná o "perfektní" tmu, v které nejde bez pochodně vidět ani na krok. Pochodně se budou počítat a pokud dojdou, zvyšuje se šance na RP z "vysoké" na "jste mrtví".
- Připravené příběhové prvky s několika rozhodnutími, které rozhodnou o průběhu zbytku linky
- Rozvětvené koridory doplněné o "optional" bosse a se schovanými "secrets", prostřednictvím kterých půjde získat další loot a příběhové útržky
- Kompletní custom noggit
- Systém stresu, který se bude odvíjet od vaší postavy. Vaše postava bude směřována k tomu, aby se svého prostředí opravdu bála a až k tomu začne docházet, pomalu bude šílet.
- Rollovací systém doplněný o bonusy (Dávám je na většině svých eventů, ale tady budu transparentnější)
- Eventy jsou zamýšlené pro 4-6 lidí, tudíž si dám záležet na tom, aby jsem se každé patřičně věnoval

Upozorňuji, že tato linka je určena spíše pro elitní hráče. Silnější, zavedenější postavy mají daleko větší šanci na přežití Samozřejmě nikomu nebudu bránit, aby tam šel jen v trenkách s vidlema, ale očekávejte že se nemusí odsud vrátit.

Na závěr přidám dva screeny z Arboru - Jeden ukazuje onu reálnou tmu, kterou jsem fotil v Arborských stokách a druhá ukazuje end-game event, na kterém začly už více figurovat halucinace a šílenství, když se hráči přiblížili ke zdroji zla. (Šlo však o custom lore, ve wowku se budu držet více při zemi)

Doufám, že se vám idea líbí a na eventech se na vás budu těšit. Ještě doplním - Nezalekněte se, že bych měl opravdu potřebu vás za každou cenu zabíjet jen pro to, že event má být těžký. Pokud budete dobře přemýšlet a dávat si pozor, je možné že vyváznete živí všichni. Na předchozích eventech se často stávalo, že přežili všichni jen s vážnějšími zraněními a traumaty. Ovšem, také se objevil jeden, kdy zemřela půlka party (To ovšem bylo vážně neopatrností té party).

https://prnt.sc/lw97s7
https://prnt.sc/lw986p

Zájemci ať se předem hlásí do PMky zde nebo na Discordu
Na Discordu Nath, ve hře nejčastěji Walden.
Současný zástupce admina.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host