Jedna bába povídala… anebo každý drbe, jak dovede

Thraxx
Příspěvky: 30
Registrován: 21 srp 2017, 14:10

Re: Jedna bába povídala… anebo každý drbe, jak dovede

Příspěvekod Thraxx » 14 říj 2018, 22:25

Dnes nad Southshore v pozdních hodinách byl viděn Bezhlavý jezdec. Nebo aspoň to se říká. A prý zapálil u ošetřovny i dva stany. A ten jeho smích... Určitě to souvisí s přicházejícím Hallow's end. Krom toho se po lese na západě začínají objevovat velké vyřezané dýně a po celém Hillsbradu uschované cetky ve skrýších. Co vše nám letošní Hallow's end přinese? Brzy uvidíme.
Obrázek

Mukkash
Příspěvky: 3
Registrován: 27 čer 2018, 00:43

Re: Jedna bába povídala… anebo každý drbe, jak dovede

Příspěvekod Mukkash » 30 říj 2018, 00:31

Pár dní zpátky prý nějaký, alkoholem posilněný, občan viděl podezřelou, zahalenou postavu, která přeskakuje plot a běží směrem k sídlu církve. Jestli to byl jen výplod jeho fantazie nebo skutečnost... tím si není jistý.

Uživatelský avatar
Tamten
Příspěvky: 6
Registrován: 26 bře 2018, 11:25

Re: Jedna bába povídala… anebo každý drbe, jak dovede

Příspěvekod Tamten » 18 lis 2018, 10:48

Včera, v době oslav porážky černokněžníka Arugala, byl proveden podlý útok pirátů na vlajkovou loď Soutshore, SS Šedohřbet. Byl to útok rychlý a efektivní. Než se stačili vůbec vzpamatovat složky města, bylo skoro po všem. Šedohřbet byl potopen a pirátská loď úspěšně odplula. Co teď bude bránit pirátům v napadání obchodních lodí v okolí Gilneaské kolonie není jasné.
Jedno ale jasné je. Tato událost se podepsala na morálce všech ve městě, a oslavy tak skoro ustaly.

Limets
Příspěvky: 43
Registrován: 08 čer 2018, 17:20

Re: Jedna bába povídala… anebo každý drbe, jak dovede

Příspěvekod Limets » 07 kvě 2019, 01:19

V posledních dnech mezi zbytky obyvatelstva Kopců kolují drby o tom, že se skupina dobrodruhů odpojila a založila si vlastní osadu poblíž dolu na pahorku, který obývali gnollové. Někteří se k ním přidali, jiní k tomu sbírají odvahu a zbytek je považuje za zrádce, tak či onak - jestliže se někdo odváží blíže, tak uvidí pilně pracující skupinu, která nelení a staví nové obydlí. Skupina statečných se několikrát nechala slyšet, že osada je otevřena pro všechny, kteří se chtějí přidat a jejichž úmysly jsou čisté.


Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host