Vyjádření k žádostem

MravenecXDDD

Re: Vyjádření k žádostem

Příspěvekod MravenecXDDD » 03 dub 2018, 13:31

To se hned mravenec lekne že se tu bude něco cenzurovat jak jinde.

Strajk
Administrátor fóra

Příspěvekod Strajk » 03 dub 2018, 13:36

žádná cenzůra jen zpřehlednění sekce žádostí. Jinak doplňuju, že zbytečné tryhardění sprostých slov, či vyloženě urážlivé příspěvky bez smyslu mazány budou. Pročetl jsem si vaše komenty a vemu je v potaz při schvalování.
Obrázek

[NSA] Scarlet

Re: Seržant Thomas "Tamara" Dorfman

Příspěvekod [NSA] Scarlet » 03 dub 2018, 16:10

To, co jsem chtěl říci je, ž epokud to spojíš s faktory jako oblečení a vystupování nějak by se to dalo. To, jak dlouho by to dokázala, je věc druhá. A nadále se nevyjadřuji, protože to Strajk vcelku dobře uzavřel.

MiaRivaRossa

Příspěvekod MiaRivaRossa » 03 dub 2018, 16:53

Rada by som len dodala, že nejde tak priamo o vydávanie za ženu. Nemam zaujem RPSit a lesbiť alebo niečo podobne aj vzhladom k tomu že už cez rok RPS ani inu podobnu formu či RP vstahy neprovozujem. Pokial sa jednalo o to "mužsvo" išlo len o formu výchovy a nie priamo vydávanie sa za muža čož som ani nemala v umysle, normálne by som ju hrala ako ženu ale výchovou a aj tým ako to ponala jej matka ma jednoducho proste bližšie k mužom ale to priamo neznamená že príde do mesta a povie "ahoj ja som Thomas a som chlap" bol to len pokus o obzvláštnenie píbehu a akýmsy spôsobom nemenenie postavy ktorá bola zadaná ako takej ale zároven možnost hrat ju ako ženu :) snád som to už vysvetlila lepšie.

Thordus

Příspěvekod Thordus » 03 dub 2018, 17:33

No já vlastně nevím v čem je problém. Pozadí postavy dává i smysl. Sice to asi nebude úroveň Leona von Liebwitze, ale dle mého je určitě lépe obhajitelná než jiné. Například chodící pevnost. Samozřejmě proti gustu žádný dišputát.

MiaRivaRossa

Příspěvekod MiaRivaRossa » 03 dub 2018, 17:48

Ja si myslím že je hlavný problém asi v tom že maju ludia z neznámeho dôvodu, aj ked som to už v prvom texte napísala, predstavu že chcem hrat OP shit silnu transku ktorá sa bude hrať na chlapa a vypchávat nohavice a ked nejakému chlapovy dá facku tak im zlomý väz :D

Bohush

Příspěvekod Bohush » 03 dub 2018, 18:47

Nemám s tým problém z neznámeho dôvodu. Osobne som si už prešiel ako v RP, tak IRL sociálnymi skupinami, kde sa už transgender stal normou. Samozrejme, ak to nie je len tzv. attention-whoring, kde sa človek bezvýhradne iba snaží byť zaujímavý vecou nezaujímavou (niekedy aj ohrozujucou tých, ktorý s tým naozaj majú problém - čo ale nie je problém tejto postavy)

1.)
Myslím si, že v prípade armády (hlavne a výlučne v prípade tohto ranku) je hranične nemožné (99,999% pravdepodobnosť), že o sebe na verejnosti hovorí, že je muž a potom sa zrazu, vďaka našej drahej krásnej ľudskej fyziológii dozvieme, že je ženská (mesiačiky a iné veci, ktorými si žena cez život prejde.)

Toto by vyústilo v stratu dôvery, pravdepodobne vojenský súd, kde by prišlo na konflikt záujmov a pravdepodobne degradáciu (čo v prípade scenárovky asi možné nebude)

2.)
Vzťahuje sa k bodu 1.)

Ak by aj náhodou vojenský súd vyhrala a rank si ponechala, dostávame sa do sféry fyziologickej a to v tom, že naša milá ženská, ktorá samú seba považuje za muža, musí mať hormonálne problémy, ktoré by tento pocit vyvolaný výchovov upevňovali. (Teda nedostatok ženských hormónov, prebytok mužských hormónov).

A ak som sa dobre učil. (Som pripravený byť kedykoľvek opravený, a bod dva vyeditovať) Tak za reguláciu menštruácie, ovulácie a iných ženských cyklov môžu práve ženské hormóny (preto sa neregulérne krámy zvyčajne berie antikoncepcia), čo by našu drahú transgender vojandu na týždeň totálne vyradilo v dôsledku nekontrolovateľných kŕčov a mentálnych výkyvov. V neposlednom rade, by to bolo hlavne unpredictable as fuck (ako jej chovanie, tak to kedy by krámy nastali)

Asi toľko k tomu. Overall tá žiadosť vyzerá fajn a len znova opakujem (pre TLDR nadšencov), že proti transgenderu ako takému výhrady nemám (je mi to naozaj šumák, kým s tým nerobíte sodómiu na verejnosti)

Strajk
Administrátor fóra

Příspěvekod Strajk » 03 dub 2018, 19:02

Já se teda Mii musím zastat. Nevím z čeho vznikl ten transgender (jsem si to kvůli vás četl znova) tedy prostě jde jen o postavu kterou jsme na RPčku viděli mnohokrát, tudíž ženskou co se chová spíše jako kluk, než holka. Důvody k tomu určené nejsou nijak dementní.
Jen bych ještě upozornil k tomu příběhu, že Gilneaští hraničáři víceméně neexistovali. Ashtownští hraničáři vznikli z žoldnéřského bratrstva kterému velel nynější správce Ashtownu. Tohle by mělo být napsáno na stránkách. Ale chápu že s tím lorečkem je ještě dost zmatek.

Tahle zpráva rozhodně neznamená, že máš postavu schválenou. Jen tímhle dávám najevo, že úplně nepobírám z čeho je takový povyk.
Obrázek

MiaRivaRossa

Příspěvekod MiaRivaRossa » 03 dub 2018, 20:17

Dakujem Strajk za tvoj názor, sama nechápem. A pokial sa jedná o Lore, veru príbeh teda poupravím aby to bolo tak ako má byť. :)

A pre všetkých ostatných ktorý ešte chcú riešit stale tu istú vec dookola, snád asi bez toho aby si text prečítali dokonca alebo prečítali moje vyjadrenie k nemu dodatočne. Nemám zaujem a ani chuť X krát vysvetlovať to isté ak to je uplne odignorované. Majte svoje predstavy a teórie a neviem čo všetko možné :D Ja už vám k tomu nemám viac čo napísať.

Llothar

Příspěvekod Llothar » 03 dub 2018, 21:23

Nevim jak odstranit předešlý příspěvek. Ten za timhle je real.
Naposledy upravil(a) Llothar dne 03 dub 2018, 21:31, celkem upraveno 1 x.